Gitaros ir vokalo akademija - “Sveiki atvykę!” Tel.86 01 97 162 

 

Kuo mes ypatingi, įdomūs ir unikalūs? 

Tai vienintelis Lietuvoje registruotas privatus kryptingai orientuotas į berniukus gitarų kvartetas, kurį sudaro įvairaus amžiaus berniukai. Kol kas kvartetą lanko tik Vilniaus mieste ir rajone gyvenantys vaikai ir jaunuoliai. Tačiau planuojame pakviesti ir kitų miestų vaikus lankyti šį nuostabų, drausmingą, elegantišką, muzikalų berniukų kolektyvą.Kolektyve galioja griežtos vidaus taisyklės, kurių privalo laikytis visi kvartetą lankantys berniukai. 

 

Apie mus  

Nuo 2004 m. veikiančios muzikos studijos„Rynvaidės menai“ vadovė Ryna R. Kazlauskaitė nutarė suburti studiją lankančius ir besidominčius klasikine gitara berniukus į įdomią prasmingą veiklą. 2016 m. iš savo mokinukų atrinko ir subūrė planuojamą Vilniaus berniukų gitarų kvartetą. Iš studijoje besimokančių jaunųjų gitaristų buvo atrinkti keturi 10-13 m. berniukai­­, kurie baigė paruošiamąją „Rynvaidės menų“ programą ir išlaikė praktinį egzaminą. Tikslas - ne tik padėti berniukams valdyti mėgstamą instrumentą, bet ir skatinti bendruomeniškumo jausmą, mokyti draugystės ir pagarbos savo bendraamžiams, tobulinti kūrybinį ir estetinį skonį. Tai sistema, kuri ugdytų socialiai atsakingą, aktyvų, pagarbų, žingeidų jaunąjį pilietį. Siekiamas tikslas formuoti visiškai kitokį vaikų ir jaunuolių požiūrį į šiuolaikinę muziką. Norima leisti patiems improvizuoti ir prisiliesti prie muzikos taip, kad pajustų vidinę laisvę ir visą muzikos žavesį, populiarinti klasikinę gitarą kaip nepaprastai skambantį instrumentą. 2017 m. Vilniaus berniukų gitarų kvartetas buvo oficialiai registruotas Registrų centre. Šiuo metu toks kvartetas yra vienintelis Lietuvoje.  Vilniaus berniukų gitarų kvartetą palaipsniui numatoma išplėsti iki 100 vaikų ir jaunimo kvartetų (400 jaunuolių), skambinančių klasikinėmis gitaromis.  

                  AKIMIRKOS

 
Pagrindiniai kvarteto uždaviniai:  
  • Profesionalus klasikinės gitaros valdymas. 
  •  Intensyvus praktinis darbas koncertuojant ne tik Vilniuje, kituose Lietuvos miestuose, bet ir Europoje. 
  • Patirties kaupimas ir nuolatinis tobulėjimas.  
  • Garso ir vaizdo medžiagos įrašymai. 
  • Dalyvavimas televizijos projektuose.
  •  Visuomeninė socialinė veikla.

 

 
Stilius  
 
 
  Kaip patekti į kvartetą?

Į kvartetą gali patekti berniukai, tik baigę 2 metų mokymosi kursą 

pagal specialiai paruoštą programą ir išlaikę egzaminą Gitaros ir vokalo akademijoje.

Vilniaus berniukų gitarų kvarteto paruošiamasis kursas skirtas berniukams nuo 5 iki 18 m. Tai specialus kursas, pritaikytas klasikinei gitarai. Vaikai, jaunimas išmoksta teorijos, praktikos bei valdyti klasikinę gitarą. Privalomos perklausos, egzaminas. Baigę kursą ir gavę įvertinimo balus, turi galimybę toliau mokslus tęsti vieninteliame Lietuvoje  Vilniaus berniukų gitarų kvartete. 

Šiuo metu vyksta priėmimas į paruošiamąsias Vilniaus berniukų gitarų kvarteto klases, suformuotas pagal amžiaus grupes (6-10 m., 11-14 m., 15 – 19 m.). Tel. 867 287 132, 86 01 97 162; el. p. berniukukvartetas@gmail.com 

  • Paruošiamoji programa taikoma vaikams ir nuo 5 metų. Taigi penkiamečiai berniukai gali drąsiai registruotis turėdami perspektyvą ateityje skambinti gitara vieninteliame Lietuvoje Vilniaus berniukų gitarų kvartete. 
 
 
VILNIAUS BERNIKŲ GITARŲ KVARTETAS Labdaringame renginyje „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“.

Processing video...

Vilniaus berniuku kvartetas ir Akvilė Ruginytė

Processing video...

 
Vilniaus berniukų gitarų kvartetas .GITAROS VOKALO AKADEMIJA

Processing video...

Vilniaus berniukų gitarų kvartetas Gitaros pamokos Grigiškės

Processing video...

Vilniaus berniukų gitarų kvartetas "La Gitanita"

Processing video...